Reklamos forumas. Nemokami backlink'ai ir kita įdomi info...

Nemokama reklama. Free Backlink ir dar šis bei tas. Registruokis dabar!
 
Visos vaizdo paslaugos. Užeik dabar!  rodiklisrodiklis  DUKDUK  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  
Vieta Jūsų reklamai
Similar topics
  Latest topics
  » Kazino karalius
  Pen. 19 10 2018, 20:21 by varnius

  » Mikroautobusų nuoma
  Št. 15 09 2018, 07:01 by varnius

  » Treniruokliai
  Št. 21 07 2018, 07:35 by varnius

  » Nuorodų katalogai lietuviški
  Tr. 11 07 2018, 08:27 by radianas

  » Skelbimų svetainės
  Tr. 11 07 2018, 08:06 by radianas

  » Sodybos nuoma vestuvėms
  Antr. 26 06 2018, 13:27 by varnius

  » Automobilių nuoma Klaipėdoje
  Št. 23 06 2018, 06:17 by varnius

  » Filmai ir serialai online nemokamai
  Antr. 29 05 2018, 18:23 by radianas

  » Sporto įranga
  Št. 26 05 2018, 12:48 by varnius

  Aušrinėlės eilės
  Antr. 27 02 2007, 17:16 by Ausrinele
  Karamelė...Saldus dalykas...Skanus...Priverčiantis nusišypsoti...Tačiau per salddus,kad suvalgytum jos be galo daug...Galbut tokia ir mano kūryba.  Kodėl kodėl tu taip tolo nuo manęs
  Kodėl ir vėl nesupratai ko noriu aš
  Aš juk noriu visai nedaug,tu pats žinai:
  Žvaigždžių nuo dangaus
  Šilto lietaus
  Juoko skambaus
  Žmogaus

  Prašau atsiverk ir paklausyk ką tau sakau
  Nes jau nebemoku to …

  Comments: 28
  Prisijungti
  Vartotojo vardas:
  Slaptažodis:
  Prijungti mane automatiškai kiekvieno apsilankymo metu: 
  :: Aš pamiršau savo slaptažodį

  Share | 
   

   Kaunas tapo užsienyje vogtų dviračių sostine

  Go down 

  Kur renkatės dviratį?
   Parduotuvėje.
   Skelbimai internete, spaudoje.
   Turguje.
   Neaktualu, dviratis man nereikalingas.
  Rodyti rezultatus
  AutoriusPranešimas
  Monikartis
  Guest
  Guest
  avatar

  Pranešimų skaičius : 148
  Reputacija : 0
  Points : 89
  Registration date : 2006-08-20

  RašytiTemos pavadinimas: Kaunas tapo užsienyje vogtų dviračių sostine    Tr. 06 04 2011, 10:39

  Dviračių takų infrastruktūra Kaune apgailėtina, tačiau dviračiai mieste tampa labai populiarūs. Tačiau specializuotos dviračių parduotuvės to nepastebi. Kauniečiai pamėgo vogtus arba antram gyvenimui prikeltus dviračius.

  Važinėja visa šeima
  Kaunietis Tomas Stonis savaitgaliais su žmona Jurga ant dviračių susodina tris savo sūnus bei dukrelę ir leidžiasi į pramoginius pasivažinėjimus. Stonių šešetuką dažniausiai galima pamatyti Ąžuolyne arba Panemunės šile. Ne tik todėl, kad šios dvi vietos jiems labai patinka. Kaune kitų vietų pasivažinėti su šeima beveik nėra.
  "Mūsų šeima mėgsta dviračius, tačiau sąlygos Kaune važinėti dviračiais yra tik patenkinamos. Galima būtų važiuoti dviračiu į darbą, tačiau savivaldybė neinvestuoja į infrastruktūrą, tad lieka tik pramoginiai pasivažinėjimai savaitgaliais", – apgailestavo T.Stonis.
  Vyras penkerius metus gyveno Berlyne, tad gali palyginti dviratininkui mėgėjui tenkančius patogumus Vokietijoje ir gimtinėje.
  "Šiaip tai net nėra ko lyginti", – nusišypsojo T.Stonis.

  Daugiausia vogtų – Kaune
  Nepaisant prastos dviračių takų infrastruktūros, per pastaruosius kelerius metus dviračiai populiarėjo labai sparčiai. Apytiksliais skaičiavimais, Kaune gali būti apie 150 tūkst. dviračių.
  Šiuo metu turėti dviratį madinga. Specializuotų dviračių parduotuvių savininkai maždaug prieš ketverius metus pastebėjo mados pradžią, tačiau nuo to laiko klostosi paradoksali situacija: parduotuvių apyvarta mažėja, o dviračių gatvėje daugėja.
  Dėl to kalta iš Vakarų Lietuvą užplūdusių nenaujų dviračių banga. Neretai dviračiai jau būna labai susidėvėję arba surinkti iš kelių, tačiau bene dažniausiai – vogti.
  "Pažiūrėkite, pilnas internetas iš visos Europos vogtų dviračių už pusę kainos. Ypač tai pastebima Kaune", – pyko neseniai Kaune dviračių parduotuvę atidariusios bendrovės direktorius Linas Balčiūnas.
  Tiesa, internete ir turguje dviračius perka ne visi. T.Stonis teigia, kad visi jo šeimos dviračiai yra pirkti parduotuvėje.
  "Buvau ir apie turgų pagalvojęs, bet į jį nuvažiavęs supratau, kokiais keliais ten patenka dviračiai. Pardavėjai pasakoja, kad tie dviračiai randami išmesti, bet aš žinau, kad vokietis gero daikto neišmeta ir neparduoda. Mano principai neleidžia pirkti vogto dviračio", – kalbėjo T.Stonis.

  Perka ir veža taisyti
  Dalis užsienyje vogtų dviračių atsiduria turguose, bet dažniausiai jais prekiaujama internete.
  "Internetas išprusino dviračių pirkėjus. Bet ko dabar jiems nepasiūlysi. Tai yra gerai, bet internetas padarė ir blogą įtaką: jis perpildytas skelbimų, siūlančių dviračius iš Vakarų Europos", – kalbėjo dviračiais prekiaujančios bendrovės direktorius Ramūnas Šiugžda. Jis pastebėjo, kad per pastaruosius kelerius metus parduotuvėse dviračių parduodama mažiau, bet remontuoti atvežama vis daugiau.
  Didelę prekybos dviračiais patirtį turintis R.Šiugžda pripažįsta, kad turguje galima nupirkti ir neblogą nevogtą dviratį, tačiau taip būna retai.
  Pastaruoju metu dažnai pardavinėjami iš dalių surinkti dviračiai. Jie gali atrodyti neblogai, tačiau vos viena netinkama dviračio dalis gali turėti didelės įtakos."Kauno dienai" apsilankius R.Šiugždos parduotuvėje įrengtose dirbtuvėse, buvo 15 taisyti atvežtų dviračių. Visi jie pirkti turguje.
  "Štai, nusipirko pigiau turguje, bet atvažiavęs prašo pakeisti tai tą, tai aną ir stebisi, kad tokios brangios dalys", – pasakojo R.Šiugžda.

  Siekia registracijos
  Praėjusių metų pabaigoje įsteigtos Lietuvos dviračių verslo asociacijos tikslas – įteisinti kai kuriose ES šalyse egzistuojančią privalomą dviračių registraciją. Tokiu būdu būtų galima užkirsti kelią vogtų dviračių prekybai, nes šiuo metu ją gali pristabdyti tik pirkėjo sąžinė. Tačiau ji prabyla nedažnai.
  "Pasitaiko ir taip, kad turguje vogtas dviratis tik pora šimtų litų pigesnis nei pas mus parduotuvėje, bet perka turguje. Nesuprantu kodėl", – atsiduso dviračių parduotuvės savininkas Gintarius Leščiukaitis.
  Jis nedrįso spėti, kokią dalį Lietuvoje esančių dviračių sudaro parduotuvėje pirkti. Gal tik dešimtadalį?

  Populiariausias – hibridas
  Šiuo metu Lietuvoje populiariausi vadinamieji hibridiniai dviračiai, kurie yra tarpinis variantas tarp kalnų ir miesto dviračio.
  "Kalnų dviratis geriausias tiems, kurie važinėja blogais keliais, o hibridiniai yra lengvesni, jais lengviau važiuoti", – paprastai paaiškino L.Balčiūnas.

  Paaugliai labai mėgsta įvairiems triukams atlikti tinkamus BMX dviračius.
  Kalnų dviračiai itin populiarūs kaimyninėse šalyse, bet pas mus perkami vis rečiau, o plentinių reikia ieškoti net su žiburiu. Vienas kitas pirkėjas ateina pasiteirauti, tačiau R.Šiugžda teigia, kad dėl tiek interesantų vežti į Lietuvą tokių dviračių neverta. Apskritai, retesnius modelius lietuviai ima pirkti internetu. Ten pat perka ir dalis, iš jų pakankamai žinių turintys žmonės dviratį susirenka savo rankomis

  Kaunas tapo užsienyje vogtų dviračių sostine [43]
  Iš specializuotų dviračių parduotuvių dažniausiai perkamų dviračių kaina svyruoja nuo 1 tūkst. iki 2,5 tūkst. litų.
  Vienas kitas kaunietis turi prabangų, 10 tūkst. ar 20 tūkst. litų kainuojantį dviratį, tačiau tokių parduotuvėse būna retai, nes laikyti neapsimoka, o parsisiųsti iš gamintojo šiais laikais užtrunka vos kelias dienas.

  Rožiniai planai, pilka realybė
  Dviračių populiarumas būtų dar didesnis, jei važinėti Kaune būtų sukurta tinkamesnė infrastruktūra. Šiuo metu Kauno mieste yra apie 50 km dviračių takų, kurie nesudaro vienos sistemos.
  Kai kurių takų sujungimas nepareikalautų daug investicijų, tačiau ilgiausias – Panemunės šilo dviračių takas – vis dar tęsiasi tik 8,5 km.
  Prieš metus patvirtintas Kauno miesto dviračių takų specialus planas, kuriame numatytas vientisas 227 km ilgio dviračio tinklas.
  Savivaldybės sumanymai gražūs, tačiau jiems įgyvendinti pinigų skiriama nedaug. Artimiausiu metu naujų takų tiesti nežadama, o kitais metais gali prasidėti nuo Vytauto Didžiojo iki Panemunės tilto besitęsiančio tako rekonstrukcija. Numatyta pakloti ne tik naują dangą, bet ir įrengti apšvietimą, suoliukus.
  Dar du projektus būtų galima pradėti įgyvendinti, jei liktų pinigų nuo kitų su kelių tiesimu susijusių projektų. Tokiu atveju galima būtų pradėti tiesti taką, kuris maždaug nuo P.Vileišio tilto paneriu užkiltų į Šilainius. Dar didesnis projektas – keturių parkų: Dainavos, Kalniečių, Ąžuolyno ir Panemunės šilo sujungimas vienu, 12 km ilgio taku.

  Jungsis su rajonu
  Kauno miesto savivaldybės tarnautojai ateities planus derina su kolegomis iš rajono savivaldybės, nes pagrindinius miesto ir rajono takus ateityje ketinama sujungti. Kol kas rajono savivaldybė labai ilgais ir patraukliais takais pasigirti negali, tačiau plėtra numatyta ateityje.
  Artimiausias didelis darbas – asfaltuotas takas nuo Marvelės gatvės iki Kačerginės. Kol kas dviračio tako specialųjį planą rengiantys specialistai nenusprendė, ar asfaltuos dabartinį neasfaltuotą dviratininkų taką, ar jį patrauks arčiau Nemuno.
  Netolimoje ateityje taip pat ketinama nutiesti neilgą taką Ringauduose, o Raudondvaryje esantį taką pratęsti Kauno link iki tilto per Nevėžį.

  _________________
  Mastau
  Gerumas turi atgarsį...
  +37064366066
  Lietuva
  www.norim.lt
  Atgal į viršų Go down
  http://www.amdirko.eu
  321
  Svečias
  Svečias
  avatar

  Pranešimų skaičius : 9
  Reputacija : 0
  Points : 9
  Registration date : 2011-04-06

  RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaunas tapo užsienyje vogtų dviračių sostine    Tr. 06 04 2011, 12:18

  Lietuva Lietuva Lietuva
  cia Lietuva. ka bepridursi Rolling Eyes
  Atgal į viršų Go down

  Svečias
  Svečias
  avatar

  Pranešimų skaičius : 5
  Reputacija : 0
  Points : 5
  Registration date : 2011-04-07

  RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaunas tapo užsienyje vogtų dviračių sostine    Kv. 07 04 2011, 10:27

  Mastau Kaunas yra Kaunas Susigėdęs
  Atgal į viršų Go down
  Sponsored content
  RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaunas tapo užsienyje vogtų dviračių sostine    

  Atgal į viršų Go down
   
  Kaunas tapo užsienyje vogtų dviračių sostine
  Atgal į viršų 
  Puslapis 11
   Similar topics
  -
  » Elena ar Estera?

  Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
  Reklamos forumas. Nemokami backlink'ai ir kita įdomi info... :: Diskusijos apie viską... :: Viskas apie...-
  Pereiti į:  
  Pasidalink
  Parama svetainei
  prisidėk prie administravimo
  siųsk SMS su raktažodžiu
  (be kabučių) "remiu" numeriu 1679
   (5Lt./SMS), "2litai" numeriu 1679 (2Lt./SMS)
  arba "auka" numeriu 1679  (1Lt./SMS)
  Svetainei nedidelė parama,
  tau begalinis pasitenkinimas.
  Ieškoti
   
   

  Display results as :
   
  Rechercher Advanced Search
  Poll
  Kaip taupote atostogoms?
   Atostogauju kaime - taip pigiau
   Atostogoms taupau visus metus
   Nėra ką taupyti ir taip vos galą su galu suduriu
  Rodyti rezultatus
  free counters